a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top
Image Alt

Služby

  /  Služby
Naše práce...

Interiérový design a architektura

Spolupráce s architektonickým studiem Hinke Novák – architekti, ateliér sídlící v Praze, založený architekty Markem Hinke a Markem Novákem. Architekty rezidenčních a komerčních interiérů s důrazem na jedinečnost a kvalitu návrhu i samotné realizace. Tyto stránky slouží k prezentaci našeho portfolia a pohledu na architekturu.

Svými návrhy ztvárňujeme unikátní individualitu a hodnoty investorů formou architektury a designu. K tomu je potřeba zcela nadstandardní a detailní přístup ke každému klientovi, který se opírá o naši vzájemnou důvěru.

Klienty zastupujeme také například při jednání se všemi úřady, dodavateli, stavebními firmami.

Působíme v oborech:

Jak probíhá spolupráce s námi

Náš společný projekt je možné rozdělit do tří na sebe navazujících fází.

 

| První schůzka

 

Zakládáme si na dobrém poznání osobnosti svých klientů, protože dobře provedený design na míru v sobě musí obtisknut hodnoty uživatele. Naše první schůzka je primárně zaměřená na představení toho, co Vám můžeme nabídnout a budeme se bavit o Vašem očekávání od řešeného prostoru. Na základě této schůzky připravíme odhadovaný časový rámec projektu a představíme Vám konkrétní podobu naší spolupráce.

 

| Design

 

Po odsouhlasení postupu, se dáme do návrhu dle našeho úvodního zadání. S ohledem na řešený charakter prostoru tak vznikne návrh, který Vám bude prezentován formou výkresů a high-end vizualizací. Následně si na základě vizualizací odsouhlasíme architektonické řešení, dopracujeme buď výkresy interiéru do podrobnosti zadávací dokumentace pro nábytkáře nebo při návrhu vily připravíme studii pro další fáze stavebního procesu.

 

| Realizace a dozor při stavbě

 

Pro schválený design Vám spolu s našimi prověřenými dodavateli připravíme detailní položkový rozpočet a dále upřesníme harmonogram celého projektu. Vlivem zkušeností s realizacemi podobných projektů spočívá náš přínos zejména ve znalosti procesů spojených s výstavbou, schopnosti zorganizovat realizaci tak, aby trvala co nejkratší dobu a znalosti trhu a prověřených dodavatelů. Díky těmto aspektům tak dokážeme klientům přinést výraznou časovou a finanční úsporu.